Випускниця полтавського ліцею №17 «Інтелект» Аліна Чепела отримала 200 балів на національному мультипредметному тесті (НМТ). На максимальний бал вона склала тестування з англійської мови.
Трамвай дізнався про це з матеріалу Суспільного .
Аліна обрала англійську мову як четвертий предмет НМТ. До іспиту дівчина готувалася без репетиторів: була уважною на шкільних уроках, виконувала домашні завдання, приділяла час підготовці разом з учителькою Іриною Головенко, а також самостійно проходила тестові завдання.
«Я не купляла жодних репетиторів і готувалася тільки зі своєю вчителькою зі школи — Іриною Василівною», — розповіла Аліна Суспільному.
На підготовку до англійської випускниця витрачала приблизно одну-дві години щодня. Пробні варіанти дівчина стабільно виконувала на 191–200 балів, тому розраховувала на високий результат.
[see_also]З 1 вересня англійська стане обов’язковою у дитсадках для дітей 5–6 років[/see_also]
Максимальний бал був для абітурієнтки принциповим: без нього не вдалось би вступити на бюджет до Київського національного університету імені Тараса Шевченка на спеціальність «Міжнародні відносини». Середній бал дівчини на НМТ — 189. Цього достатньо для вступу на бюджет.
«Мені потрібен був такий результат задля вступу в КНУ імені Шевченка на бюджет, оскільки контракт ми не зможемо оплатити», — пояснила Аліна.
Майбутнім учасникам НМТ дівчина радить зосередитися на практиці: постійно проходити тести, слухати живу англійську, намагатися цією мовою спілкуватися й писати.
«Просто вивчити всі правила без практики дуже важко і майже безрезультатно», — підсумувала абітурієнтка.
[see_also]У Львові випускник ліцею склав НМТ на максимальні 800 балів [/see_also]
Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на news@tram.news, або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot.