У Полтаві ексбухгалтерок поліклініки підозрюють у розтраті майже 13 мільйонів гривень

У Полтаві ексбухгалтерок поліклініки підозрюють у розтраті майже 13 мільйонів гривень - фото

У Полтаві колишню головну бухгалтерку однієї з міських поліклінік та заступницю бухгалтерки цього ж закладу підозрюють у розтраті бюджетних коштів.

Трамвай дізнався про це з повідомлення Полтавської обласної прокуратури .

За даними слідства, упродовж 2022–2024 років жінки вносили до тарифікаційних списків неправдиві відомості: завищували кількість працевлаштованих та обсяги нарахувань. Це дозволило штучно збільшити фонд заробітної плати поліклініки.

21 працівник поліклініки безпідставно отримував завищені зарплати. Частину цих коштів люди згодом повертали головній бухгалтерці.

[see_also]На Полтавщині посадовицям оголосили підозру через непридатні укриття[/see_also]

Загальна сума збитків, яких зазнав комунальний заклад, сягнула майже 13 мільйонів гривень. Понад три мільйони гривень, за версією слідства, отримала безпосередньо колишня головна бухгалтерка.

Жінкам оголосили підозру в розраті та заволодінні майном в особливо великих розмірах, а також у складанні завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України). Триває досудове розслідування.

[see_also]ВАКС затвердив угоду з ексдиректором Агентства місцевих доріг Полтавщини [/see_also]

Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на news@tram.news, або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot.

Последние новости