Обстріл Полтави 20 червня: усіх поранених дітей перевели з реанімації

Обстріл Полтави 20 червня: усіх поранених дітей перевели з реанімації  - фото
Обстріл Полтави 20 червня: усіх поранених дітей перевели з реанімації - фото
НАТАША МІТРОФАНОВА
Array ( [0] => Array ( [firstname] => Наташа [lastname] => Митрофанова [firstname_ukr] => Наташа [lastname_ukr] => Мітрофанова [email] => [email protected] [nick] => [absnum] => 2 [extcode] => ) ) 1
Сьогодні 11:21

Станом на ранок 24 червня в міських лікарнях Полтави продовжують лікування шестеро людей, які зазнали поранень унаслідок російської атаки 20 червня.

Трамвай дізнався про це з повідомлення секретаря Полтавської міської ради Катерини Ямщикової.

Усіх дітей, які перебували в реанімації, перевели до профільних відділень. Двоє неповнолітніх лікуються у травматологічному відділенні, ще двоє — у хірургічному. Одну дитину вже виписали додому. Вона перебуває в задовільному стані.

Також у лікарнях залишаються двоє дорослих постраждалих. Вони — у стані середньої тяжкості.

За словами Катерини Ямщикової, у міських лікарнях є все необхідне для лікування пацієнтів, а медики роблять усе, що від них залежить, аби кожен із постраждалих одужав.

Обстріл Полтави 20 червня

Увечері 20 червня в Полтаві пролунала низка вибухів. За даними начальника Полтавської ОВА Віталія Дяківнича, станом на ранок 21 червня було відомо про 14 поранених, зокрема шістьох дітей. Сталися влучання на території двох підприємств. Дві людини загинули.

За даними Полтавської обласної прокуратури, армія РФ завдала удару двома балістичними ракетами. Цей обстріл розслідують як воєнний злочин, який призвів до загибелі людей.

Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на [email protected], або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot.

Рекламувати афішу
Читайте ще
Завантаження...