У Полтаві колишню головну бухгалтерку однієї з міських поліклінік та заступницю бухгалтерки цього ж закладу підозрюють у розтраті бюджетних коштів.
Трамвай дізнався про це з повідомлення Полтавської обласної прокуратури .
Допоможіть журналістам Vgorode.ua виконувати свою роботу. Підтримайте фінансово >>> ❤За даними слідства, упродовж 2022–2024 років жінки вносили до тарифікаційних списків неправдиві відомості: завищували кількість працевлаштованих та обсяги нарахувань. Це дозволило штучно збільшити фонд заробітної плати поліклініки.
21 працівник поліклініки безпідставно отримував завищені зарплати. Частину цих коштів люди згодом повертали головній бухгалтерці.
Загальна сума збитків, яких зазнав комунальний заклад, сягнула майже 13 мільйонів гривень. Понад три мільйони гривень, за версією слідства, отримала безпосередньо колишня головна бухгалтерка.
Жінкам оголосили підозру в розраті та заволодінні майном в особливо великих розмірах, а також у складанні завідомо неправдивих офіційних документів (ч. 5 ст. 191, ч. 2 ст. 28, ч. 1 ст. 366 Кримінального кодексу України). Триває досудове розслідування.
Хочете, щоб ми висвітлили певну тему чи ситуацію? Пропонуйте. Розглянемо, перевіримо і зробимо матеріал. Пишіть на [email protected], або в наш чат-бот у Telegram — https://t.me/tramnewsbot.